www.gizlicennetler.com Türkiye'nin Gizli Cennetleri
 
  Gizlicennetler Site Hakkında Ziyaretçi Defteri İletişim  
Nasıl Gidilir? Nerede Kalınır? Ne Yenir? Alışveriş İlginç Yerler Telefonlar
 
Sinop
 
 

Denize sıfır Otel Diyojen...
Denize sıfır Otel Diyojen...

Sinop merkezinde kalacağınız otel bulabilirsiniz. Ancak iyi bir yerde kalmak istiyorsanız, merkeze biraz uzakta olan Hotel Diyojen'i tercih edebilirsiniz.

Kalınacak Diyojen Oteli'ne gitmek için, Samsun yönüne doğru hareket ettiğiniz zaman, tabelaları izlerseniz rahatlıkla oteli bulabiliyorsunuz. Sinop merkezine 2 km uzaklıkta yer alıyor. Özellikle akşamları açık terasta yemek yerken keyifli bir sinop manzarası var.

Diyojen Oteli'nin işletmecisi Oğuz Ülger. Otelin 32 odası ve 64 yaşatağı var. Ayrıca 26 apart dairesi yer alıyor. Otelin odalarında bambu mobilyalar ve sadelik hakim. Camları ısıcam ve kaloriferli. Denize sıfır. Dalgaların sesiyle uyanıp, keyifle denizi seyredebilirsiniz. Odalarda tev, telefon, pencere önünde de sallanır bambu koltuklar var. Bunlara oturarak güneşin batışını seyretmeye doyum olmuyor. Yüzme havuzu var. Tam önünde de denize girme imkanı var. Şehirde kalınacak yerler var. Ancak bunlar genellikle belediye belgesi ile işletilen tesisler. Mecbur kalırsanız kalabileceğiniz nitelikte.

Akliman...
Akliman...

 
Nasıl Gidilir? Ne Yenir?

1998-2017 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan, kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Siteyle ilgili her türlü sorunuz için, burayı tıklayınız.
Tasarım ve Uygulama YSM Bilgisayar

Son Güncelleme : 21.09.2017

/