www.gizlicennetler.com Türkiye'nin Gizli Cennetleri
 
  Gizlicennetler Site Hakkında Ziyaretçi Defteri İletişim  
Ana Sayfa

Sitenin birinci amacı, büyükşehirlerin stresinden bunalan, en azından haftasonu yakın yerlere gidip günlerin yorgunluğunu atmak isteyenlere rehber olmaktır.

Büyükşehirlerin neredeyse bir adım uzağında olan bu yerler seçilirken, giden kişilere keyifli anlar yaşatacak tesislerin olmasına, yemeklerinin iyi olmasına dikkat edilmiştir.

Sitenin bir diğer amacı da, yıllık tatillerine çıkacak olan insanlara, Türkiye’nin birbirinden ilginç ama bir çoğu az bilinen yörelerini ve tesislerini tanıtmaktır.

Bu sitede beş yıldızlı otellerden çok, butik pansiyon, otel ve tesislerle ilgili bilgiler bulacaksınız. Böylece müşteri değil "misafir" olmayı, kalabalıklar arasında, nasıl yemek yiyeceğinizi düşünmeden "lezzetli" yemekler yemeyi, kaldığınız odada "kendi evinizdeymiş" gibi rahat etmeyi sağlayan yerleri bu sitede bulacaksınız...

Sitede yer alan ve tanıtılan yerler, tamamen tarafsız olarak gidilen yerlerdir. Anlatılan yerlere bizzat gidilmiş ve tesislerde kalınmış, yemeklerin de tadına bakılmıştır. O nedenle gönül rahatlığıyla buralara gidip kalabilir, güzel günlere adım atabilirsiniz.

Tesislerle ilgili gözünüze çarpan aksaklıkları, tabii ki beğenilerinizi de dile getirebilirsiniz. Bunun için site Ziyaretçi Defteri’ne görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Site hakkında her türlü reklam, bilgi, görüş ve önerilerinizi de info@gizlicennetler.com adresine e-mail olarak gönderebilirsiniz.

 

 

 

1998-2018 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan, kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Siteyle ilgili her türlü sorunuz için, burayı tıklayınız.
Tasarım ve Uygulama YSM Bilgisayar

Son Güncelleme : 25.01.2018