ANA SAYFA GİZLİ CENNETLER FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR HAKKIMDA İLETİŞİM
Dalyan
HAVA
DURUMU
Muğla
1/4°
MUGLA
NE ZAMAN
GİDİLİR?
İlkbahar:
Yaz:
Sonbahar:
Kış:

İstanbul, Ankara, İzmir hiç farketmez, yola özel aracınızla çıkıyorsanız, önce İzmir'e ulaşmalısınız. İzmir - Muğla karayolunu kullanarak isteyenler yeni yapılan otoyolu da kullanabilirler. Gerçi şimdilik Selçuk'a kadar gidiyor ama olsun. Yine de sizi bir kaç saatliğine de olsa yoğun kamyon ve otobüs trafiğinden kurtarıyor. Yolunuz daha sonra Aydın'a ulaşıyor. Sonra Muğla, çevre yoluyla Sakar Geçidi ve Gökova sahilinden Fethiye yönüne devam edebilirsiniz. Köyceğiz'i dış taraftan geçtikten sonra Ortaca üzerinden 12 kilometre süren yolculukla Dalyan'a gidebilirsiniz. Postane önünden kalkan minübüslerin de kullandığı 6 kilometrelik asfalt yol ile Gökbel köyü üzerinden İztuzu kumsalına kara yoluyla gelebilirsiniz. Aynı kumsala Dalyan'dan kalkan teknelerle ulaşmak da mümkün.

UÇAK İLE

En kısa yol 27 kilometre uzaklıktaki Dalaman Havalimanı'na uçakla gitmek. En çabuk ulaşım için havayolunu seçenler, Dalaman Havalimanı'na inip yolu taksi veya minübüs ile tamamlayabilirler.

OTOBÜS İLE

Otobüs yolculuğunu tercih ederseniz, İstanbul'dan Kamil Koç şirketinin düzenli seferleri ile ulaşabilirsiniz. Köyceğiz - Fethiye yönüne çalışan otobüsler ise bir başka alternatif.

 

FOTOĞRAFLAR
YORUMLAR
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
FACEBOOK YORUMLARI
ARAMA
E-POSTA LİSTESİ
E-posta listemize kayıt olun, sitemizdeki güncellemelerden haberiniz olsun...
YORUMLAR
    Henüz yorum yapılmamış...
© 1998-2019 www.gizlicennetler.com sitesinde yer alan sayfaların her türlü yayın hakkı Eyüp Coşkun'a aittir.
Site sahibinin izni olmadan kesinlikle kullanılamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Son Güncelleme: 25.01.2018    Toplam Ziyaretçi: 2.488.713